افزایش فروش در اینستاگرام چطور ممکن است؟

آیا کسب و کار شما در اینستاگرام فعال است؟

 

قطعا اگر صاحب یک کسب و کار هستید، باید بدانید که حضور فعال و پررنگ در شبکه های مجازی به خصوص در اینستاگرام بسیار مهم است. رقبای شما در اینستاگرام آنقدر هزینه کرده اند که شاید به این راحتی‌ها به شما فرصتی برای عرضه ندهند اما این آخر ماجرا نیست!!!

اگر تا الان برای کسب و کار خود در اینستاگرام صفحه ای درست نکرده اید، همین الان شروع به ایجاد صفحه بکنید و تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

 

 

برای رونق کسب و کارمان در اینستاگرام چه کارهایی باید انجام دهیم؟

 

راه بسیار است! اما راه درست کم است!

برای افزایش فروش در اینستاگرام باید به خاطر داشته باشید که رقبای دیگر شما همواره یک قدم از شما جلوتر خواهند بود اما این موضوع نباید برای شما تاثیر منفی بگذارد بلکه از همین فرصت استفاده کنید و با بررسی دقیق کسب و کارهای رقبا،‌ببینید با استفاده از چه ابزارها و چه ترفند هایی به دنبال جذب مخاطب و افزایش فروش هستند.

زمانی که به فکر رونق کسب و کار خود در فضای مجازی هستید، قبل از شروع به فعالیت در شبکه های اجتماعی به خصوص در اینستاگرام، پیشنهاد میکنیم ابتدا با یک پلن تجاری مشخص وارد این شبکه ها شوید و با استفاده از تکنیک‌های مختلف، اقدام به جذب مخاطب و همچنین افزایش فروش کنید.

 

 

ابزارهای مناسب برای افزایش مخاطب و فروش در اینستاگرام چیست؟

 

درحال حاضر تعداد بسیار زیادی ابزار برای افزایش مخاطب در اینستاگرام درحال خرید و فروش است، اما این نکته بسیار مهم است که آیا واقعا تمامی این ابزارها برای افزایش مخاطب مناسب است یا خیر؟!

مستر مارکتینگ به این سوال پاسخ جالبی میدهد:

هر مکمل سوختی قابل استفاده برای خودروی شما نیست!

پس هر ابزاری که به عنوان افزایش مخاطب یا افزایش فروش ویا حتی افزایش فالوور در اینستاگرام به فروش میرسد، مناسب نخواهد بود!

 

 

چه ابزارهایی برای افزایش مخاطب و فروش پیشنهاد میکنید؟!

  • برای هیچ کسب و کاری خرید فالوور را پیشنهاد نمیکنیم!

  • برای همه ی کسب و کارها تبلیغات در شبکه های پرمخاطب را پیشنهاد میکنیم.

  • برای اغلب کسب و کارها استفاده از ربات هوش مصنوعی اینستاگرام را پیشنهاد میکنیم.

  • برای همه ی کسب و کارها استفاده از یک مدیر شبکه اجتماعی مسلط بر تکنیک ها و فنون گرافیک و بازاریابی را پیشنهاد میکنیم!

  • برای تمام کسب و کارها استفاده از اکسپلور کردن کلیپ ها را پیشنهاد میکنیم.

 

 

مسترمارکتینگ چه ابزارهایی برای ارائه به کسب و کارها دارد؟

مجموعه مستر مارکتینگ برای تمام کسب و کارها پلن های مختلفی را تعریف میکند و به عنوان مجری میتواند تنها بخشی از پلن را به درخواست صاحبین کسب و کار اجرا نماید و یا تمام پلن را برای کارفرما اجرا نماید.

همچنین مستر مارکتینگ پکیج های متنوعی برای صاحبین مشاغل آماده نموده است که میتوانید از اینجا پکیج های پیشنهادی ما را مشاهده نمایید.

 

 

چه مدت طول میکشد تا کسب و کار ما در اینستاگرام دیده شود؟

یکی از کلی ترین سوالات همین موضوع است و جواب یکسانی ندارد! اما به شما میگوییم اگر برای رشد کسب و کار خود به شکل کامل درستی میخواهید پیش بروید، باید بدانید قرار نیست دیده شدن کسب و کار شما به یکباره اتفاق بیفتد!

اگر در گران ترین پیج های اینستاگرام هم تبلیغ کنید، اگر مسابقاتی با جوایز گران قیمت برگزار نمایید و … اما پیج مناسبی نداشته باشید، قطعا مخاطب واقعی دچار دوگانگی میشود و این سوال برایش پیش می‌آید که چطور یک پیج با رعایت کمترین قواعد اینستاگرام، چنین تبلیغاتی کرده است و درعین حال این موضوع میتواند باعث احساس خطر در مخاطب شود و علاوه بر دنبال نکردن شما، پیج شما را به عنوان یک پیج بدون هدف و یا پیجی با هدف کلاهبرداری تشخیص دهد!

کسب اعتماد مخاطب در اینستاگرام سخت است اما از دست دادن اعتماد مخاطب بسیار آسان است!!!

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *